zarijove-slevy.jpg

BIODROGA MD SKIN BOOSTER

Produktová linie Skin Booster je vyvinuta pro ochranu pleti a její plné zdraví. Nabízí vysoce koncentrované produkty, z nichž každý má zcela specifické zaměření na konkrétní nedostatky a aktuální potřeby pokožky. Tato řada obsahuje anti-aging preparáty s okamžitým efektem určené pro zatíženou a stresovanou pleť, produkty zaměřené na každodenní UV ochranu všech typů pleti a znovuobnovu pokožky bezprostředně po kosmetické aplikaci vysokoprocentních kyselin (AHA kyseliny, kyselina hyaluronová). Jednotlivé produkty Skin Booster vykazují dermatologicky podloženou maximální snášenlivost a jsou zcela bez obsahu minerálních olejů, emulgátorů, parabenů a zatěžujících konzervačních látek.

Vitamín C koncentrát 30 ml

Advanced Formula Vitamin C Concentrate

Koupit on-line
44122_skin_booster_vitaminc_serum_30ml_300dpi.jpg

Vitamín C koncentrát se zaměřuje především na předčasně stárnoucí zatíženou pokožku bez vitality v jakémkoliv věku. Je také velmi účinný v péči o nečistou problematickou pleť. Obsažený vitamín C působí jako antioxidant, podporuje pleti vlastní odolnost a aktivuje tvorbu kolagenu.Koncentrát doplňuje do pleti maximum hydratace a lehce retušuje linie i vrásky. Současně má jemný zesvětlující efekt na pigmentové skvrny, oddálí předčasné stárnutí a dodá pleti zářivější výraz.

 


zadna-vlastnost.gif

Anti-Pollution and Inflamm-Aging sérum 30 ml

Anti-Pollution and Inflamm-Aging Serum


45385_skin_booster_anti-pollution__inflamm-aging_serum_30ml_300dpi.jpg

Vysoce koncentrované sérum s mnohočetným účinkem ochraňuje pleť před ataky znečišťujících látek (průmyslovými, automobilovými plyny a těžkými kovy), které jsou volně rozptýleny ve vzduchu a unášeny až do vzdálenosti 800 km. Jejich částice jsou natolik malé, že volně proniknou do nitra pokožky a často způsobují přecitlivělosti, podráždění, vznik pigmentových skvrn, zvýšenou produkci kožního mazu, dehydrataci a také celkové vyčerpání pokožky a spuštění procesů stárnutí.

Sérum předchází tvorbě mikrozánětů v pleti, které vznikají na podkladě buněčného stresu a při oslabení imunitního systému. S přibývajícím věkem se mikrozáněty pleti vyskytují ve větší míře a jsou původci spuštění procesů stárnutí, neboť narušují přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu.

Přírodní složka Bio Protection PM 2,5 funguje jako filtr znečišťujících látek:

 • blokuje a ochraňuje pleť před nejmenšími škodlivými částicemi
 • posílí buňky pleti
 • působí jako intenzivní anti-oxidant
 • redukuje pigmentové skvrny

Studie složky Bio Protection PM 2,5 potvrdily:

40% ochranný účinek po 72 hodinách

27% korekci pigmentových skvrn po 28 dnech

12,5% redukci tvorby mazu po 28 dnech
0,38% navýšení projasnění pokožky po 28 dnech

Rostlinný komplex Dermapeace koriguje vznik mikrozánětů:

 • působí i proti větším zánětům pleti
 • minimalizuje podráždění a alergické reakce
 • redukuje linie a vrásky
 • posiluje pevnost a pružnost pleti
 • navyšuje obnovující, regenerační a opravné funkce pleti

Studie účinku složky Dermapeace poukázaly na:

46,6% rychlejší zotavení bariéry kůže po 14 dnech

Složka rostlinného původu Aquarich® doplní hydrataci:

 • zaplaví pleť vlhkostí
 • zabrání enormní ztrátě vody z pokožky
 • koriguje přesušené lokality

o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_parfum_en.png anti-oxidantien_en.png dermatologisch_en.png o-parabene_en.png

High UV Protection krém SPF 30 75

(High UV Protection Face Cream SPF 30)

Koupit on-line
43608_md_skin_booster_75ml_face_cream_spf_30_tube_i131266_6_300dpi.jpg

Speciální vysoce ochranný krém s unikátním systémem světelných filtrů a UV faktorem 30 neobsahuje žádné emulgátory, parabeny a minerální oleje. Účinně blokuje negativní dopady UV záření na pleť a je určen pro každodenní UV ochranu všech typů pleti, pro pokožku stabilně citlivou na sluneční paprsky a na pleť ihned po kosmetickém ošetření vysokoprocentními kyselinami (AHA kyseliny, kyselina hyaluronová). Eliminuje pigmentové změny na pleti a preventivně působí proti vzniku hyperpigmentace. Obsažený Vitamín E, D-panthenol a přírodní tuk Shea Butter podpoří dostatečnou hydrataci a oddálí předčasné stárnutí. High UV Protection krém SPF 30 zahladí strukturu pokožky a zjemní naznačené linie a vrásky.


zadna-vlastnost.gif

Firming maska 75

(Firming Mask)

Koupit on-line
skin_booster_firming_mask.jpg

Vypínací maska s okamžitým efektem a přírodním aroma je určena pro namáhanou a stresovanou pleť, která vykazuje nedostatek vitality a hydratace. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí lidské pokožky a je řazena do vysoce účinných anti-aging složek. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, zvyšuje její elasticitu a stimuluje dostatečnou tvorbu kolagenu. Součástí receprury je extrakt z kořene rostliny yam, čistý přírodní fytostimulant, působící proti stresu, vyčerpanosti a hormonálně podmíněným procesům stárnutí. Firming maska podpoří déle trvající mladistvý vzhled pleti.


zadna-vlastnost.gif

High UV Protection krém SPF 50 75

(High UV Protection Face Cream SPF 50)

Koupit on-line
43609_md_skin_booster_75ml_face_cream_spf_50_tube_i131267_6_300dpi.jpg

vysoce ochranný krém s faktorem SPF 50 a unikátním systém světelných filtrů neobsahuje žádné emulgátory, parabeny ani minerální oleje. Je určen pro UV ochranu všech typů pleti, pro pokožku stabilně přecitlivělou na sluneční záření a na pleť bezprostředně po ošetření vysokoprocentními keselinami nebo po plasticko-estetických zákrocích. Chrání pokožku před poškozením slunečními paprsky a dehydratací. Redukuje pigmentové změny a preventivně působí proti vzniku hyperpigmentace. Kombinace obsaženého vitamínu E a a přírodního tuku Sheabutter zpomaluje procesy stárnutí pleti a výrazně zjemňuje její povrch. High UV Protection krém SPF 50 nabízí pokožce každodení péči a nezbytnou ochranu.


zadna-vlastnost.gif